Ideální muž

20. říjen 2009 | 12.17 |

MFD 19.10...

Bylo nebylo, za devatero řekami a devatero lesy žili byli lochnesská příšera, yetti a ideální muž. 

Nemůžu jinak než souhlasit. Ideálního muže bych řadila mezi upíry a víly. Která z nás si neřekla "tento je dokonalý"...a potom? Všude špinavé ponožky, věčně okousané a špinavé nehty, bez schopnosti empatie...a právě empatie je velice důležitá. Chce se vám mlčet? Chcete aby mlčel také on! Chce se vám mluvit? Ať sis  vámi povídá! Žádné "hmm, no jo no, aha" a podobné typicky mužské odpovědi. Všeobecně známá je mužská "vyčůranost". Jdete na první rande? Oslní vás neobyčejnými zážitky a moudrostmi. Je milý, pozorný. Decentní polibek na dobrou noc. ,, Žádný sex, to se přece nehodí" říká vám. Uběhne měsíc. Konec oťukávání. Pěkně na tvrdo vám řekne, že v tý sukni jste prostě tlustá, v případě, že u vás přespí udělá všude nepořádek, který potom vy budete muset uklízet. Nebo při sexu bude myslet jen na sebe. Vždycky se něco najde. A potom muži hledají ženy!

Každá žena s těmito zkušenostmi mi jistě dá za pravdu. Výměna prasklé žárovky, šroubování židlí a nejlepší kamarád vteřinové lepidlo. Protože někdo to udělat musí. Jediná mužská aktivita je ladění kanálů na televizi nebo instalace nové "skvělé" střílečky do počítače.  Kde jsou ty krásné, věčně upravené dívky, lépe řečeno ženy?  

Jsou dva druhy mužů, chytří a ženatí

  I tak by se to dalo nazvat. Polovina rozvedených manželství. Ještě, že se nedělají statistiky rozchodů.  Opravdu už žádní muži nejsou? Nebo jsou pouze zamaskováni za obyčejné "bordeláře". Co když jsem zrovná já ta, co má doma ideála. Musím souhlasit s myšlenkou, že obsah slovního spojení "ideální muž" se mění s přibývajícím věkem a tudíž i zkušenostmi. Nejdříve je to vysoký, vypracovaný hnědo (modro) oký a hnědo (blonďato) vlasý kluk...potom jakýkoli inteligentní muž (ale aspoň trochu hezký)..nakonec to je pán u kterého je jedno jestli je tlustý nebo ne, hlavně aby bylo co jíst.

Takže jaký by měl být?

Asi budete souhlasit s tím, že by se o sebe měl starat. Také by nám měl něco nabídnout. Měl by nás poučit, když nebudeme vědět (ale laskavě poučit). Měl by nás poslouchat když se budeme potřebovat svěřit. Samozřejmě věrný, o tom není pochyb. Neměl by být stoprocentně upřímný, ale měl by vědět, kdy se to oblečení k sobě opravdu nehodí nebo kdy nám kouká nějaký špíček. Také by neměl dávat znát své rozpaky, když se na vás dívá po proflámované noci. A vonět by jsme mu měly  jen a jen my. Měl by sníst vše co uvaříme a také občas připravit něco dobrého k jídlu - "Ideálního manžela ani nenapadne dělit večeře na teplé a studené. Večeře je jednou večeře. Hotovo." Ideální muži nejsou abstinenti, ale ani alkoholici. Pitný režim se netýká jen piva. Smysl pro humor, iteligence, bezděčnost - to už jsou jen samozřejmosti. Smysl pro rodinu. Flexibilita a radost z maličkostí. Ach jak je to snění krásné...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře